Personapro OÜ registrikood 14810197 , aadress Liimi 1 Tallinn, Harjumaa 10621, Eesti (edaspidi nimetatud Müüja) ja Klient, kes vormistab www.personapro.ee e-poes tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimuse ankeedile oma isikuandmed (edaspidi nimetatud Klient), lepivad kokku alljärgnevates tingimustes:

 1. Üldtingimused.
  1.1. www.personapro.ee e-pood (edaspidi e-pood) on Müüja poolt asutatud internetipood, mille vahendusel
  Müüja müüb ja Klient ostab, Müüja poolt pakutavaid tooteid.
  1.2. Pooled juhinduvad Võlaõigusseadusest ning teistest Eesti Vabariigi seadustest ja muudest
  õigusaktidest ning käesolevatest tingimustest.
  1.3. Müüjal on õigus mistahes aja hetkel muuta oma e-poe sisu, pakutavat kaubavalikut ning
  alljärgnevaid tingimusi.
 2. Ostu sooritamine.
  2.1. Kõik Müüja e-poes müüdavad tooted on Müüja laos saadaval.
  2.2. Juhul, kui toodet siiski ei ole laos, võtab Müüja Kliendiga ühendust ning pakub välja võimaliku uue kättetoimetamise aja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga, või makstud raha tagastamise. Raha tagastamine Kliendile toimub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul pärast tellimuse esitamist.
  2.3. Klient valib e-poest soovitud tooted, lisab need ostukorvi, täidab tellimuse ankeedi ning tasub toodete eest läbi sobiva pangalingi.
  2.4. Kliendile saadetakse tema poolt sisestatud e-posti aadressile tellimuse ja tasumise kinnitus.
  2.5. Klient on kohustatud esitama tellimuse ankeedil tõesed andmed, kuna need on vajalikud tellimuse täitmiseks. Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebatõestest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.
  2.6. Tellimuse täitmine toimub siis, kui Müüja on saanud e-poe kaudu esitatud tellimuse ning Klient on tellimuse eest tasunud.
 3. Tellimuse vormistamine.
  3.1. Kliendi ostukorv luuakse sellel hetkel, kui ta on valitud toote lisanud ostukorvi.
  3.2. Klient võib ostukorvis olevate toodete kogust muuta, uusi tooteid lisada ja kustutada. Tellimuse vormistamiseks tuleb Kliendil klikkida lingile „Telli”, mis järel suunatakse Klient tellimuse ankeedile.
  3.3. Kui Klient on tellimuse ankeeti sisestanud vajalikud andmed ning tellimuse esitanud, suunatakse ta tellimuse kinnituse ja makseviisi valiku leheküljele.
  3.4. Personapro OÜ on isikuandmete vastutav töötleja.
  3.5. Personapro OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja
  Maksekeskus AS-l.
  3.6. Klient saab tasuda läbi endale sobiva Eesti pangalingi või krediitkaardiga.
  3.7. Makseid võetakse vastu eurodes.
  3.8. Isikuandmete vastutav töötleja Personapro OÜ ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
 4. Kliendi taganemisõigus.
  4.1. Kui Klient soovib tellimuse esitamise järgselt ja enne Müüjapoolset tellimuse täitmist sellest taganeda, siis kohustub Klient võimalikult kiiresti Müüjat kirjalikult teavitama. Kirjalik teade tuleb saata e-posti aadressile info@personapro.ee.
  4.2. Kui eelpool nimetatud teavitus taganemise kohta jõuab Müüjani enne Müüjapoolset tellimuse täitmist, kannab Müüja Kliendi poolt tasutud summa tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates taganemise teate kätte saamisest. Summa tagastatakse samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Müüjale.
 5. Tagastusõigus.
  5.1. E-poest ostetud toodetele kehtib 14-päevane tagastusõigus. Toodet on võimalik tagastada 14 päeva. Raha tagastakse 14 päeva jooksul
  5.2. Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata.
  5.3. Toote tagastamiseks tuleb esitada vastavasisuline teade Müüja e-posti aadressile info@personapro.ee
  5.4. Klient kohustub kandma toote tagastuskulud 10 EUR ulatuses, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud Kliendi tellimusele.
  5.5. Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta punktis 5.2. toodud tingimustele, siis toote eest juba tasutud summat Kliendile ei tagastata ning tagastatud toode jääb Müüja valdusesse, seniks, kuni Klient tasub toote tagastamisega seotud kulud.
 6. Kättetoimetamine
  6.1. Toodete kohale toimetamiseks Eestis kasutame Itella SmartPOSTi pakiautomaate ja pakk jõuab sinuni 3-5 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist. Maksimaalne tarneaeg 14 päeva.
 7. Kliendi poolt avaldatud isikuandmed
  7.1. Klient annab tellimuse ankeedi täitmisel nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks.
  7.2. Tellimuse esitamisel Kliendi poolt sisestatud ja Müüja poolt teatavaks saanud Kliendi isikuandmed
  kantakse klientide andmebaasi ning võidakse hiljem kasutada Müüja uute toodete tutvustamiseks.
  7.3. Kliendi isikuandmeid, mis on vajalikud toote edastamiseks Kliendile edastatakse kullerteenust osutavatele ettevõtetele.
  7.4. Kliendil on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid, samuti neid muuta või paluda
  kõrvaldada oma isikuandmed klientide andmebaasist.